TMS & WMS

Bütün dağıtım süreçlerini TMS , bütün depolama süreçlerini WMS teknolojisiyle yönetiyoruz. Tedarik zincirini etkin ve doğru yönetilmek için tüm koordinasyonu sağlayan, tüm prosesleri online izleme avantajı sunan, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yazılımlarıyla kolay entegre olabilen bu sistemler verimliliği yükseltir, tüm süreçleri takip edebilme, maliyetleri azaltma, sevk doğruluğunu arttırma ve raporlama olanağı sağlar.

AKILLI TESLİMAT

KSN Lojistik olarak organizasyonumuzu ölçülebilir hale getirmek için sürekli olarak iyileştirmeler yapıyoruz. Zaman hayatımızın en önemli parçası ve bizler için zamanı yönetmek bu parçayı değerli hale getirmek demek.

Dağıtım süreçlerimizde ürünü son noktaya ulaştırdığımızı o anda bilinir kılmak bu hizmetin olmazsa olmazı, bizler bu süreçleri Tablet cihazlarla yöneterek bu anı saniyelerle takip edilebilir hale getirdik.

Hem teslimat anını hem de teslimat belgesini Akıllı Teslimat modelimizle anında izleyebilirsiniz.

Stockworker

Master datanızın temelini oluşturan verilerin barkod tanımlaması yapılarak en, boy, yükseklik ve ağırlık ölçümleriyle elde edilmesini sağlar.

Blackbox

Araçlarımızdaki blackbox cihazlarıyla sadece araçlarımızı takip etmiyoruz, araçlarımızı dinamik bir şekilde ölçümlüyoruz. Araçlarımızın beyninde aldığımız verilerle araç performanslarımızı arttırıyoruz, sadece araçları değil şoförlerimizin de performansını teknolojik puanlarla ölçümlüyoruz. Müşterilerimizin yazılımlarıyla entegre olup araçlarımızı diledikleri zaman kendi yazılımlarıyla takip etme imkanı sunuyoruz.

KSN Lojistik bu süreçlerle ilgili teknoloji çözüm ortağı olarak Teamwalk Teknoloji ile hareket etmektedir.

teamwalk