Parsiyel Dağıtım Operasyonları (LTL)

Türkiye genelinde oluşturduğumuz dağıtım ağı, uzman kadro, teknolojik altyapı ile müşterilerimizin koli veya palet bazlı yüklerinin, istenilen varış noktalarına (Ulusal / Yerel Zincir Mağaza, AVM, Bayi, Depo vb.) zamanında ve teslim alındığı şekliyle dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Müşteri hizmetleri ve CRM altyapımızla, müşterilerimize ve müşterilerimizin müşterilerine bilgilendirme ve dokümanların anlık akışını sağlıyoruz. Operasyon süreçleri ile ilgili talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda performans ölçümleri gerçekleştirerek bilgi sistemleri ve dağıtım ağı altyapısını sürekli geliştiriyoruz.

Komple Araç Dağıtım Operasyonları (FTL)

Komple Araç Dağıtım Operasyonları çerçevesinde müşterilerimize ait sevk edilecek ürünlerin özelliklerine göre, araç parkurunda yer alan uygun araçların tedarikini gerçekleştirerek, planlanan varış noktasına zamanında ve istenilen şekilde teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Teslimat sonrasında müşteri tarafından talep edilmiş olan bilgi ve dokümanların paylaşımını sağlıyoruz.

Dedike Araç Dağıtım Operasyonları

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, şehir içi veya bölgesel, özel teslimat gerektiren operasyonlar için dedike araçlar ile dağıtım çözümleri sunuyoruz. Operasyon süreçlerini inceleyerek araç tipi, teslimat şekli, route planlaması, takip sistemi, özel ekip ve ekipman ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun dağıtım modelini belirliyoruz.

Tehlikeli Madde Taşıma Operasyonları

Günümüzde tehlikeli maddelerin birçok sektörde kullanılması ve gelişen teknoloji ile birlikte tehlikeli sınıfına giren bu tip yüklerin yer değiştirmesine olan ihtiyaç da artış göstermektedir. Artan talep sonucunda canlılar ve çevre üzerinde onarılamaz etkiler bırakan büyük kazalar ve yıllarca etkisi silinemeyen kirlilikler meydana gelmiştir. Üretimi ve günlük hayatı sürdürmek için kullanılan maddelerin yanı sıra özellikle gelişen kentlerde ve endüstriyel tesislerde ortaya çıkan atıkları da yeniden değerlendirilmek, imha edilmek veya depolanmak üzere taşınması, mevcut taşıma işlemlerinin önemini arttırmıştır. Bu nedenle tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili olarak bir takım yasal düzenlemeler getirilmiştir. KSN Lojistik olarak bizler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda; bu düzenlemelere bağlı olarak, tehlikeli madde güvenlik danışmanlarımız eşliğinde gerekli standartları ve belgeleri sağlayarak tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili hizmetler vermekteyiz.