HABERLER

LOJİSTİK SEKTÖRÜ AIR DOME SİSTEMİ İLE ENGEL TANIMIYOR

AIR DOME havalı alan kapama sistemlerini Türkiye ile tanıştıran Bro-adwell Türkiye; sistemin, depolama alanları için son derece pratik ve sağlıklı bir çözüm bulduğu konusunda kendinden emin. Kolonsuz, geniş kapalı alanlar; lojistik sektöründe depolamada iş yükünü hafifletmede ve alandan maksimum verim alma konusunda oldukça önemli. Air Dome havalı alan kapama sistemleri geniş alanlarda, profesyonel bir titizlikle kısa sürede inşa edilebiliyor

AIR DOME’un taşıdığı teknik özelliklere baktığımızda; Memran sisteminin kompresörler yardımıyla şişirilerek içerideki basıncın sabitlendiğini görüyoruz. Havalandırma sistemi yardımıyla, ortamdaki hava sürekli olarak filtrelendiğinden, içeride sürekli tazeliğini koruyan bir hava solumanız mümkün.

Alanı kapamak için ekullanılan membran; çift katlı, patentli izolasyon sistemine sahip bir şekilde üretildiğinden ortam sıcaklığının mevsime uygun dereceye sahip olmasını sağlıyor. Üstelik bu entegre sistemlerin kontrolü uzaktan da kolaylıkla yapılabiliyor.

Airdome ile kapanan mekanlar; enerji tasarruflu aydınlatma sistemine sahip. Şeffaf membran seçeneği de kullanıcının tercihine sunuluyor. Kullanılan kumaş alevle temas ettiğinde tutuşmayan bir özelliğe sahip olup 20 yıl dayanıklılık garantisiyle kurulumu yapılıyor.

Broadwell Türkiye dünyada tek patentli çelik halat bağlama sistemine sahip bir firma olarak öne çıkıyor. Dolayısıyla bu ve diğer tüm özellikleriyle görülüyor ki sistem içerisine depoladığımız hiçir şey için gözünüz arkada kalmayacak kadar güvende diyebilirsiniz

Air Dome sistemi farklı birçok sektörde de kullanıma sunulan pratik ve güvenli bir sistem. Lojisti sektöründen, sağlık (hastane ve diğer acil sağlık hizmetleri), Spor (Futbol, tenis, golf sahası), Eğlence (etkinlik alanı, çocuk parkı, fuar, gösteri), Tarım ve Denizcilik (liman/silo) gibi birçok alana hizmet ediyor.

Air Dome, Türkiye’de Yeditepe Group güvencesiyle kullanıcıya sunuluyor. Sistemin hayata geçirilme aşamasında daima işinde uzman bir personelle çalı8şıp, kısa sürede işin bitirilmesi ve kullanıcıya güvenli bir şekilde teslim edilmesi hedeflenmekte.

Air Dome sisteminin ilk uygulaması Türkiye’de Balıkesir Belediyesi Çocuk Köyü Projesi’nde yapıldı. İkinci ve halen devam eden proje ise Antalya Belediyesi için yapılıyor.

DİĞER HABERLER